logo
Nákupný košíkBazény Compass, Prestrešenia, E-shop, Kontakt
+
+
Menu bazény, prekrytia
+
+
 1/10 >> nasledujúci

Bazénová filtrácia

19.12.2013 13:39 | bio-bazeny

Či už máte bazén klasický, alebo aj bio-bazén od nás, treba v ňom vodu filtrovať. Samotné bazénové filtrácie nie je problém kúpiť na trhu, keďže ich je hneď niekoľko desiatok typov. V našom internetovom obchode Vám ponúkame v podstate jeden typ filtrácie, ktorá má rôzne parametre a ktorá je vhodná pre väčšie respektíve menšie bazény. Vďaka tomu si môžete vybrať filtráciu presne na Váš typ bazéna. Rozhodujúci je parameter ohľadom objemu Vášho bazéna. Objem vody v bazéne je zásadný z toho dôvodu, aby sa všetka voda stihla prefiltrovať a aby bolo dokonale čistá.

 

Z čoho sa skladá súprava na filtráciu bazénovej vody?

Ako sme už uviedli, ponúkame Vám jeden typ bazénového čerpadla a jeden typ filtračnej nádoby. Samozrejme, rozumieme Vám, že nie všetci si viete správne priradiť čerpadlo k nádobe a preto Vám ponúkame kompletný set, v ktorom je už ideálne vybrané čerpadlo s prislúchajúcou nádobou. Vám len stačí vedieť, aký veľký máte bazén a podľa toho si vybrať správny set. Sety sú samozrejme za výhodnejšiu cenu, ako keby ste každý komponent kupovali zvlášť a preto sa Vám oveľa viac oplatí, ak by ste si kúpili celý set. Pre tých, ktorí potrebujú len jeden komponent, respektíve radi si zostavia celú filtráciu podľa seba, potom pre nich máme samozrejme možnosť vybrať si z jednotlivých čerpadiel a nádob. Samozrejme, treba podotknúť, že hovoríme o bazénovej filtrácii. Tá je určite najlepšia na trhu, Vašu vodu neznečisťuje ale práve naopak, je krásne krištáľovo čistá. Pri nádobách si môžete vybrať, kde chcete mať umiestnený šesť-cestný ventil. Sú len dve možnosti a to vo vrchnej časti nádoby a na boku nádoby.

 

Piesková filtrácia

Ak hovoríme o filtrovaní, je nutné povedať, že naše pieskové filtrácie sú skutočne výkonné, za čo môže najmä prepracovaná metóda a technika filtrovania. Vďaka tomu sa vo filtrácii zachytávajú všetky nečistoty a voda do bazéna ide naspäť veľmi čistá. Po približne dvoch rokoch používania však treba filtráciu vyčistiť a vymeniť piesok. Samozrejme, tento údaj je u každého iný, avšak dva roky sú ideálny čas na to, aby ste piesok vymenili. Samotné čistenie je iba na Vás, ideálne je po každej sezóne. Okrem náhradného piesku Vám v našom internetovom obchode ponúkame aj náhradné kazetové vložky, ale aj uhlie, ktoré je aktívne a hydrofiltračné. Pre niektorých sa bude určite hodiť aj filtračné sklo, ktoré je u nás v rôznych rozmeroch.

 

Prečo je filtrovanie vody veľmi dôležité?

Rozhodne by ste nemali filtráciu ako takú zanedbávať, ale mali by ste sa snažiť ju mať v čo najlepšej kondícii. Voda s našou technológiou, ktorá nepoužíva chlór, bude síce čistá, treba však zapojiť aj filtrovanie. Pieskové filtrovanie je veľmi účinné a efektívne. Ak máte záujem, môžete si filtráciu vyskladať aj sami, ak nie, potom Vám ponúkame sety, ktoré sú vhodné na rôzne objemy bazénov. Aj vďaka tomu sme sa stali veľmi obľúbenými u zákazníkov. Budeme radi, ak aj vy sa pridáte do radu spokojných zákazníkov užívajúcich si naše komponenty.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

 1/10 >> nasledujúciVšetky práva vyhradené - www.bio-bazeny.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Copyright 2011 | Odkazy | Linky | Partneri | Tvorba web stránok od Grandiosoft | Blog

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM