logo
Nákupný košíkBazény Compass, Prestrešenia, E-shop, Kontakt
Menu bazény, prekrytia

Lamelové zakrytie vodnej hladiny

Lamelové ( roletové ) vodorovné zakrytie vodnej hladiny je moderným a elegantným spôsobom zakrytia vodnej plochy bazéna, ktorý nenarúša vzhľad Vašej záhrady. Po úpravách telesa bazéna môže chrániť deti pred pádom do vody. Lamelové zakrytie pláve na vodnej hladine, preto neumožňuje plávanie pod prekrytím.


 

Podľa materiálu lamiel, od ktorého sa odvíja aj cena za lamelové prekrytie, rozdeľujeme lamely na:

a, lamely z PVC, plast biely

b, lamely z PVC, plast farebný ( farby piesková, bledomodrá, tmavomodrá, tyrkysová, béžová a sivá )

c, lamely z PVC solárne, priesvitné transparentné farby lamely

d, lamely polykarbonátové solárne, striebristá farba lamely

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Navíjacie zariedenie lamiel - rolety može byť umiestnené buďFotogaléria roletového prekrytia bazénov:


Kryt ROLLO pre bazény COMPASSgggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Roletový kryt Rollo Cover pre bazény Compass, je integrované lamelové zakrytie, ktoré zabezpečuje maximálnu energetickú efektívnosť a maximálnu bezpečnosť vášho bazéna. Solárne lamely zachytávajú solárnu energiu a zabezpečujú tak ohrev vody v bazéne o 4 až 8 °C, v závislosti na ročnom období a geografickej polohe.

Počas noci sú vyparovanie a tepelné straty obmedzené na minimum. Roletový kryt pre bazény Compass udrží záťaž malých domácich maznáčikov, detí do hmotnosti 40 kg. Pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti je na pozdĺžnych stranách bazénov rady XL zabudované madlo, ktoré zabraňuje potopeniu lamiel pri záťaži.

Charakteristika lamelových krytov

Komora roletového krytu Rollo, pre bazény Compass, je integrálnou súčasťou vášho bazéna a v nej je uložený mechanizmus s vodiacimi kolesami. Keď sa roleta automaticky vysúva alebo zasúva, lišty sú jemne navádzané a navíjané okolo valca z nehrdzavejúcej ocele. Zariadenie je poháňané sofistikovaným trúbkovým motorom, nachadzajúcim sa vnútri hriadele. Pri otvorení sa lišty neviditeľne ponoria pod hladinu vody za pevným panelom, ktorý ma rovnakú farbu ako steny bazéna.

Lišty tvoriace roletový kryt Rollo Cover bazénov Compass, sú vyrobené z pevného PVC, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu.

Prehľad bazénov s možnosťou integrovaného lamelového prekrytia:<< Bazénové FARBY...............    ddd        f   ..Späť na modely bazénov......  fjjjjd      .     ............iQ Compass >>


Ak Vás zaujíma celková cena realizácie a máte nejaké otázky, kontaktujte nás na tel.č. 0907 545 479 alebo 0915 696 394.  Veľmi radi Vás privítame osobne  v našom showroome v Orechovej Potôni. Predsa len – raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

Kde nás nájdete : AQUAPOND s.r.o.,n

Kontaktný formulár kkffkkkggg         fffffff        kkkTichá ul. 311 n

930 02 Orechová PotôňdfnVšetky práva vyhradené - www.bio-bazeny.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Copyright 2011 | Odkazy | Linky | Partneri | Tvorba web stránok od Grandiosoft | Blog

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam